Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Hakkımızda

Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt

PFAFF - SİNGER BURSA BÖLGE BAYİİ VE YETKİLİ SERVİSİ

İLHAN ORAL LTD. ŞTİ.   Konfeksiyon ve tekstil makinaları sektöründe 1962 yılından beri hizmet vermekte olan İLHAN ORAL LTD. ŞTİ.  Pfaff dikiş makinası, yüzlerce yedek parça, uzman ve servis elemanlarıyla hizmette kalite anlayışını, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda amaç, bulunduğumuz yeri muhafaza etmek değil hergün daha iyiye daha güzele . 

İLHAN ORAL LTD. ŞTİ. i    Siz değerli dostalarımızın beklentilerini tam anlamıyla karşılamak, ihtiyaçlara eksiksiz cevap vermek bizleri amacımıza ulaştıracaktır. Müşteri beklentilerini tatmin eden ve yönlendirerek ürün ve hizmetleri, en uygun fiyat ve zamanda sunarak, şirketimizin genel kalite amacıdır.      
    Destek garantisi veriyoruz İLHAN ORAL LTD. ŞTİ.  ile yaptığınız birliktelikte sürekli hizmeti ve yeni projelerinizin geleceğini güvence altına almış olursunuz.

 

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

0224 221 72 49

Telefon

Bizi Takip Edin

www.singerdunyasi.com ©
X